Sława i barwne okolice jeziora

Standard

Miejscowość Sława jest małym, malowniczym miasteczkiem położonym nad Jeziorem Sławskim [tu informacje: https://pl.wikipedia.org/wiki/Jezioro_S%C5%82awskie]. Wczasowicze mogą tutaj odpoczywać i podziwiać piękne panoramy, tereny, a zarazem aktywnie spędzić czas, np. na pieszym szlaku turystycznym. Taki spacer jest idealnym miejscem na zwiedzenie i zobaczenie pięknych okolic. Do wyboru mamy szlak zielony i żółty. Szlak zielony ma długość 20 kilometrów i część biegnie przez miasto, gdzie można zobaczyć liczne zabytki. W ciągu szlaku dostępna będzie piękna panorama na Jezioro Sławskie, zobaczymy również ruiny zamku. Trasa ciągnie się obok pięknych stawów, przez wzgórza oraz doliny do rezerwatu przyrody ,,Jezioro Święte”. Szlak żółty ma długość około 31 kilometrów i jego część biegnie przez miasto. Trasa biegnie do leśniczówki ,,Zwierzyniec”, dalej przez moreny denne, przez rezerwat ,,Mesze”. Jest to idealny sposób na aktywny wypoczynek, połączony ze zwiedzaniem pięknych terenów.

Do dyspozycji po tak męczących spacerach miejscowość zapewnia bazę noclegową [tu adres: ], z której można skorzystać. Polecane są pokoje gościnne ,,Aleksandra”, gdzie mamy pokoje 2-osobowe oraz apartamenty. Obiekt zlokalizowany jest w centrum miejscowości i oferuje dostęp do Wi-Fi. Innym ciekawym rozwiązaniem dla większej grupy wczasowiczów jest domek holenderski,,Magnolia”. Domek jest 6-osobowy (3 sypialnie, salon, kuchnia, łazienka). Obiekt usytuowany jest niedaleko centrum w zacisznym Parku Miejskim. Ciekawym miejscem jest również domek letniskowy,,Dolina Stawów”. Teren obiektu jest głównie przeznaczony dla miłośników ciszy i spokoju, ponieważ posesja znajduje się z dala od zabudowań, gwaru i hałasu miejskiego. Domek posiada taras z widokiem na stawy, możliwość grillowania oraz wczasowicze mają do dyspozycji łódkę. Teren obiektu jest ogrodzony, co daje możliwość przyjazdu z psem. Jest to piękny i ciekawy teren dla urlopowiczów.

Podsumowując, w powyższym artykule ukazano, że wczasowicze mogą tutaj odpoczywać i podziwiać piękne panoramy, tereny, a zarazem aktywnie spędzić czas, np. na pieszym szlaku turystycznym. Taki spacer jest idealnym sposobem na zwiedzenie pięknych okolic. Do wyboru mamy szlak zielony i żółty. Szlak zielony ma długość 20 kilometrów i część biegnie przez miasto, gdzie można zobaczyć liczne zabytki. W ciągu szlaku dostępna będzie piękna panorama na Jezioro Sławskie, również ruiny zamku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>