Łazy – kilkudniowy pobyt

Standard

To czy lubimy małe nadmorskie miejscowości czy wielkie kurorty zależy głównie od naszego charakteru i od tego, czego tak na prawdę szukamy podczas urlopu. Zatem zanim zdecydujemy się na nocleg w Łazach, który umożliwia dobrze dobrana baza noclegowa [tu: ] zastanówmy się nad celem podróży. Spokój, odpoczynek i relaks czy też kontakt z ludźmi, wielkie imprezy co wieczór i wiele galerii handlowych? Nad polskim morzem znajdziemy zarówno małe osady rybackie z pięknymi plażami jak i ogromne nadmorskie kurorty w miastach, które nie śpią 24 godziny na dobę.

Przykładem tej pierwszej opcji może być miasto Łazy położone nad morzem Bałtyckim. Administracyjnie należy do województwa koszalińskiego. Tak właściwie jest to malutka osada rybacka. Dlatego jest to bardzo dobre miejsce dla osób, które pragną urlopu nad morzem, ale z dala od miejskiego zgiełku. To miejsce idealne dla osób starszych, chcących po prostu zaczerpnąć świeżego powietrza i słońca oraz dla rodzin z małymi dziećmi dla których wielkie miasta nie mają propozycji.

Miasteczko Łazy to świetna opcja na urlop. Ludzi tu są mili i wiedzą, że żyją dostatnie dzięki turystom. Łazy [tu: https://pl-pl.facebook.com/EchaLaz1/] nadal mimo walorów turystycznych i krajobrazowych nie są miejscowością popularną, co działa tylko na korzyść tych, którzy szukają oazy spokoju. Nie jest to jednak miasteczko nudne. Ma dużo propozycji dla turystów. Oprócz dostępu do morza Bałtyckiego, mają dostęp do jeziora Jamno. Nad jeziorem w okolicy pięknej przyrody ukryte są piękne, drewniane domki do wynajęcia. Oprócz tego na przystani można wypożyczyć rowery czy kajaki wodne. To coś w rodzaju zielonej oazy nad jeziorem, ukrytej w lesie za miastem. Miejsce idealne dla tych, którzy do prawdziwego wypoczynku potrzebują przyrody, ciszy i spokoju. To chyba jedyne miejsce, w którym tubylcy są zadowoleni, że miasto jest tak mało rozreklamowane. To oaza ciszy i spokoju. To niesamowite, że takie miejsce znajduje się tuż obok znanego Koszalina [tu: http://cyklogdynia.pl/uroki-miasta-koszalin-135/]. Jeśli szukamy jednak mocniejszych wrażeń i pragniemy głośnych atrakcji, wykorzystajmy Łazy jako bazę wypadową do znanych kurortów, jak wspomniany wcześniej Koszalin czy też Mielno.

5 thoughts on “Łazy – kilkudniowy pobyt

  1. jagodda2

    Łazy to przyjemne miejsce, szczególnie docenia się tu brak tłumów i względny spokój jaki tu panuje, można tu przyjemnie wypocząć

  2. Lord_Ka

    raFi Łazy to idealne miejsce na romantic wypad, jest tam dużo fajnych kameralnych miejsc, nastrojowe knajpki no i szeroka gama obiektów noclegowych!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>